Oficer: Zaręczyny (1/13)

Oficer: Zaręczyny (1/13)

serial sensacyjny Polska 2005   od 16 lat
Występują:Borys Szyc, Paweł Małaszyński, Andrzej Chyra, Magdalena Różczka
Reżyseria:Maciej Dejczer
W skrócie:Policjant Kruszyński, zwany Kruszonem, przenika do grup przestępczych i rozpracowuje metody ich działania. Wraz z Mamajem i jego dziewczyną dokonuje serii napadów. Teraz celem jest bank.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Warszawa. Tomasz Kruszyński (Borys Szyc), młody oficer Centralnego Biura Śledczego, stosuje niekonwencjonalne metody walki z groźnymi przestępcami. Spotyka się na co dzień z mafijnymi porachunkami, skorumpowanymi policjantami i przekupnymi sędziami.

W tym odcinku

Warszawa. 26-letni Tomasz Kruszyński (Borys Szyc), zwany przez przyjaciół Kruszonem, jest komisarzem policji. Jego praca polega na przenikaniu do grup przestępczych i rozpracowywaniu metod ich działania. Udając kryminalistę, wraz z Mamajem i jego dziewczyną Elwirą, dokonuje serii napadów. Po udanym skoku na sklep jubilerski obaj sprzedają towar znajomemu paserowi. Zachęcony powodzeniem Mamaj obmyśla kolejną akcję - tym razem celem ma być nieduży bank. Kruszon bezskutecznie próbuje odwieść go od tego pomysłu. Informuje o zamiarach przestępcy swoją współpracowniczkę w policji, Aldonę, z którą jest uczuciowo związany. Niebawem Kruszyński oświadcza się dziewczynie, lecz ona prosi go o czas do namysłu. Po udanym skoku Mamaj i Elwira zostają aresztowani. Kierująca akcją Aldona nieoczekiwanie zwraca Tomkowi pierścionek zaręczynowy.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także