x
Oficer: Odwet (6/13)

Oficer: Odwet (6/13)

serial sensacyjny Polska 2005   od 16 lat
Występują:Borys Szyc, Paweł Małaszyński, Andrzej Chyra, Magdalena Różczka
Reżyseria:Maciej Dejczer
W skrócie:Policja aresztuje Topora i jego pomocnika. Kruszon i Ryś aresztują też Jubego, ale przestępca uparcie milczy. Aldona trafia na ślad skrótu MAG - takie litery miał wytatuowane zabity Dahomej.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Warszawa. Tomasz Kruszyński (Borys Szyc), młody oficer Centralnego Biura Śledczego, stosuje niekonwencjonalne metody walki z groźnymi przestępcami. Spotyka się na co dzień z mafijnymi porachunkami, skorumpowanymi policjantami i przekupnymi sędziami.

W tym odcinku

Policja aresztuje Topora i jego głównego pomocnika, Cypę. Równocześnie trwają poszukiwania sprawców strzelaniny w restauracji. Kruszon i Ryś aresztują Jubego, lecz podczas przesłuchań przestępca uparcie milczy. Przeszukując strony internetowe, Aldona natrafia na wyjaśnienie skrótu MAG - takie litery miał wytatuowane na ramieniu zabity Dahomej, identyczne ma również Juby. Okazuje się, że oznaczają one "Maszeruj albo giń" - hasło bojowe legii cudzoziemskiej. To tam Grand, Juby, Dahomej i Zidane zostali wyszkoleni. Topor i Cypa dowiadują się, że w tym samym więzieniu co oni przebywa też jeden z zabójców Patryka.

Twórcy (pokaż wszystkich)