Oficer: Maszeruj albo giń (7/13)

Oficer: Maszeruj albo giń (7/13)

serial sensacyjny Polska 2005   od 16 lat
Występują:Borys Szyc, Paweł Małaszyński, Andrzej Chyra, Magdalena Różczka
Reżyseria:Maciej Dejczer
W skrócie:Ryś i Kruszon przesłuchują Jubego. Zastraszony przez Granda strażnik więzienny, Małkiewicz, umożliwia Toporowi i Cypie zamordowanie Jubego. Wkrótce Grand zabija także Małkiewicza.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Warszawa. Tomasz Kruszyński (Borys Szyc), młody oficer Centralnego Biura Śledczego, stosuje niekonwencjonalne metody walki z groźnymi przestępcami. Spotyka się na co dzień z mafijnymi porachunkami, skorumpowanymi policjantami i przekupnymi sędziami.

W tym odcinku

Ryś i Kruszon przesłuchują Jubego, ale przestępca wciąż odmawia współpracy. Zastraszony przez Granda strażnik więzienny, Małkiewicz, umożliwia Toporowi i Cypie zamordowanie Jubego. Wkrótce Grand zabija także Małkiewicza, który stał się niewygodny. Tymczasem policjanci dowiadują się, że Grand po pobycie w legii cudzoziemskiej ukończył amerykańską uczelnię, pracował w renomowanej firmie i doskonale zarabiał. Odkrywają, że od śmierci rodziców opiekuje się młodszą siostrą, Malwiną, studentką elitarnej prywatnej uczelni. Tomek proponuje, by rozpracować od wewnątrz kierowaną przez niego grupę przestępczą, lecz nie chce, by podjęła się tego Aldona. Ostatecznie zapada decyzja, że to on, grając rolę menedżera, zaprzyjaźni się z Grandem i zdobędzie dowody jego winy.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także