Oficer: Ludzie z miasta (2/13)

Oficer: Ludzie z miasta (2/13)

serial sensacyjny Polska 2005   od 16 lat
Występują:Borys Szyc, Paweł Małaszyński, Andrzej Chyra, Magdalena Różczka
Reżyseria:Maciej Dejczer
W skrócie:Kruszon, podejrzewany o zdradę, odchodzi z policji. Prawnik mafii przedstawia mu kuszącą ofertę. Spotkanie odbywa się w restauracji "Topora". Pracuje już dla niego młodszy brat Kruszona.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Warszawa. Tomasz Kruszyński (Borys Szyc), młody oficer Centralnego Biura Śledczego, stosuje niekonwencjonalne metody walki z groźnymi przestępcami. Spotyka się na co dzień z mafijnymi porachunkami, skorumpowanymi policjantami i przekupnymi sędziami.

W tym odcinku

Kruszon jest podejrzewany o sprzyjanie przestępcom. Zostaje poddany badaniu wykrywaczem kłamstw, a następnie zmuszony do odejścia z policji. Wkrótce zgłasza się do niego prawnik gangsterów i proponuje mu współpracę. Spotkanie odbywa się w restauracji należącej do Waldemara Wiśniewskiego, znanego w środowisku mafijnym jako Topór. Kruszon prosi o czas do namysłu. U Topora pracuje już młodszy brat Kruszona, Junior, który przyjaźni się z synem Topora, uwielbiającym hazard Patrykiem. Nieoczekiwanie zostaje on uprowadzony przez dwóch młodych bandytów. Grożą oni Patrykowi śmiercią i składają mu pewną propozycję. Po namyśle Kruszon przyjmuje ofertę mafii.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także