x
Oficer: Dowódca (5/13)

Oficer: Dowódca (5/13)

serial sensacyjny Polska 2005   od 16 lat
Występują:Borys Szyc, Paweł Małaszyński, Andrzej Chyra, Magdalena Różczka
Reżyseria:Maciej Dejczer
W skrócie:W strzelaninie w lokalu Topora ginie dwóch policjantów. Patryk i Junior są ranni, Kondeja traci stanowisko dowódcy grupy specjalnej. Jego miejsce zajmuje Aldona. Kruszon rozpracowuje tropy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Warszawa. Tomasz Kruszyński (Borys Szyc), młody oficer Centralnego Biura Śledczego, stosuje niekonwencjonalne metody walki z groźnymi przestępcami. Spotyka się na co dzień z mafijnymi porachunkami, skorumpowanymi policjantami i przekupnymi sędziami.

W tym odcinku

Podczas strzelaniny w lokalu Topora ginie między innymi dwóch policjantów. Patryk i Junior zostają ranni i trafiają do szpitala. Kondeja traci stanowisko dowódcy grupy specjalnej i zostaje wysłany na emeryturę. Jego miejsce zajmuje Aldona Ginko. Okazuje się, że prywatnie jest ona związana z Rysiem. Junior, sparaliżowany wskutek postrzału, wyjawia bratu, że Patryk kontaktował się z kimś o pseudonimie Grand i sprowadził zabójców do restauracji ojca. Kruszon bada ten trop oraz drugi - dotyczący superszybkiej łodzi, którą bandyci uciekli z miejsca zbrodni. Tymczasem Grand w przebraniu dostaje się do szpitala i morduje Patryka oraz pilnującego go policjanta. Po kolejnej porażce organy ścigania podejmują decyzję o likwidacji domu publicznego Topora.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także