×

Obsesja Eve (6)

(Killing Eve: Take Me to the Hole!)

serial sensacyjny Wielka Brytania/USA 2018
Występują:Sandra Oh, Jodie Comer, Fiona Shaw, Kim Bodnia
Reżyseria:Damon Thomas
W skrócie:Eve i Carolyn udają się do Moskwy, gdzie została zatrzymana pewna płatna zabójczyni. Chcą porozmawiać z aresztowaną. W tym czasie Villanelle udaje się przedostać na teren rosyjskiego więzienia.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Eve Polastri (Sandra Oh), agentka MI5, jest znudzona pracą biurową. Pewnego dnia dostaje zadanie, które może odmienić jej los. Musi wyśledzić Villanelle (Jodie Comer) - psychopatyczną i pozbawioną emocji zabójczynię. Obie kobiety zaczynają niebezpieczną grę. Historia została oparta na powieści Luke'a Jenningsa. Reżyserem ośmioodcinkowego serialu jest Jon Easta (serial "Downton Abbey"), a za scenariusz odpowiada wyróżniona nagrodą BAFTA Phoebe Waller-Bridge ("Fleabag"). W role głównych bohaterek wcielają się zdobywczyni Złotego Globu Sandra Oh (serial "Chirurdzy") oraz Jodie Comer (serial "Doktor Foster").

W tym odcinku

Eve i Carolyn udają się do Moskwy, gdzie została zatrzymana pewna płatna zabójczyni. Chcą porozmawiać z aresztowaną. Liczą na to, że jej zeznania doprowadzą agentów do rozpracowywanej organizacji. W tym czasie Villanelle udaje się przedostać na teren rosyjskiego więzienia. To pełne nieobliczalnych ludzi miejsce, gdzie nawet ona nie jest bezpieczna.

Nagrody

Złoty Glob - aktorka w serialu dramatycznym

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)