×

Obsesja Eve (8-ost.)

(Killing Eve: God, I'm Tired)

serial sensacyjny Wielka Brytania/USA 2018
Występują:Sandra Oh, Jodie Comer, Fiona Shaw, Kim Bodnia
Reżyseria:Damon Thomas
W skrócie:Villanelle ma problemy z wykonaniem zadania. Jest zmuszona do podjęcia drastycznych działań. W tym czasie Eve dokonuje szokującego odkrycia. Ujawnienie nowych faktów doprowadza ją do Villanelle.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Eve Polastri (Sandra Oh), agentka MI5, jest znudzona pracą biurową. Pewnego dnia dostaje zadanie, które może odmienić jej los. Musi wyśledzić Villanelle (Jodie Comer) - psychopatyczną i pozbawioną emocji zabójczynię. Obie kobiety zaczynają niebezpieczną grę. Historia została oparta na powieści Luke'a Jenningsa. Reżyserem ośmioodcinkowego serialu jest Jon Easta (serial "Downton Abbey"), a za scenariusz odpowiada wyróżniona nagrodą BAFTA Phoebe Waller-Bridge ("Fleabag"). W role głównych bohaterek wcielają się zdobywczyni Złotego Globu Sandra Oh (serial "Chirurdzy") oraz Jodie Comer (serial "Doktor Foster").

W tym odcinku

Villanelle ma problemy z wykonaniem zadania. Jest zmuszona do podjęcia drastycznych działań. W tym czasie Eve dokonuje szokującego odkrycia. Ujawnienie nowych faktów doprowadza ją do Villanelle. Tajną agentkę i zabójczynię czeka śmiertelnie niebezpieczna konfrontacja.

Nagrody

Złoty Glob - aktorka w serialu dramatycznym

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)