Nowa Maja w ogrodzie (3)

Nowa Maja w ogrodzie (3)

magazyn ogrodniczy Polska 2020   od 12 lat
W skrócie:W Uściu Gorlickim, nieopodal Gorlic, państwo Mazurowie postanowili założyć ogród w czarującym otoczeniu gór. Wzrok przyciąga altana wykonana z wysokich traw ozdobnych, a także wiele oczek wodnych.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Olbrzymia dawka wiedzy i inspiracji zarówno dla zapalonych ogrodników, jak i początkujących. Maja Popielarska po raz kolejny wyruszy w Polskę i Europę, by odnaleźć same najpiękniejsze miejsca. Porozmawia z osobami, które zajmują się pielęgnacją roślin i znają się na sztuce zagospodarowywania przestrzeni.

W Uściu Gorlickim, nieopodal Gorlic, na przybyszów czeka niesamowita Mazurówka. Położona na Małopolskim Szlaku Ogrodów jest udostępniona do zwiedzania. Państwo Mazurowie postanowili założyć swój ogród wokół czarującego otoczenia gór. Wzrok przyciąga altana wykonana z wysokich traw ozdobnych, a także wiele oczek wodnych. Nie można też nie zwrócić uwagi na labirynt grabowy. Ważną rolę w kompozycji pełnią żywopłoty i przesłony. Właściciele zdradzają, jak powinno się sadzić rośliny i urządzać rabaty na ciężkiej ilastej glebie.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także