Nie igraj z aniołem (7)

Nie igraj z aniołem (7)

(Cuidado con el ángel)

serial obyczajowy Meksyk 2008   od 12 lat
Występują:Ana Patricia Rojo, William Levy, Maite Perroni, Evita Munoz "Chachita"
W skrócie:Cecilia wyznaje mężowi, że kilka lat temu zataiła przed nim prawdę na temat ich córki. Patricio ma do niej żal. Isabela i Estefania rozmawiają o nowym życiu w domu Velarde.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Tuż po przyjściu na świat Marichuy (Maite Perroni) zostaje powierzona przez ciężko chorą matkę opiece pewnego księdza, który oddaje ją do sierocińca. Mając 14 lat dziewczyna ucieka i staje się dzieckiem ulicy. Pewnego dnia zastaje napadnięta przez pijanego mężczyznę, który próbuje ją zgwałcić. To doświadczenie zostawia głęboki ślad w jej psychice. Po pewnym czasie dziewczynę przygarnia pod swój dach praczka Candelaria (Evita Munoz "Chachita"). Marichuy pomaga swojej opiekunce w pracy, a jednocześnie stara się nieść pomoc dzieciom z sierocińca. Przez swoje zaangażowanie wpada w tarapaty i musi stanąć przed sądem. W obronę Marichuy angażuje się psychoanalityk, Juan Miguel San Román (William Levy). Dziewczyna zostaje zwolniona warunkowo i objęta kuratelą Juana Miguela, który po pewnym czasie oddaje ją do domu Patricio (Ricardo Blume) i Cecilii Velarde (Helena Rojo) - jej prawdziwych rodziców. Juan Miguel i Marichuy zakochują się w sobie i pobierają. Jednak w dzień po ślubie Marichuy odkrywa sekret z przeszłości męża i postanawia go porzucić. Wraca do domu Candelarii i razem z nią opuszcza miasto, by zamieszkać w hacjendzie u El Leopardo (René Strickler). Od tego dnia Miguel i El Leopardo będą rywalizować o jej uczucia.

W tym odcinku

Cecilia wyznaje mężowi, że kilka lat temu zataiła przed nim prawdę na temat ich córki. Sędzia jest zdziwiony. Żona prosi go o wybaczenie i opowiada mu całą historię ich córki. Patricio ma do niej żal, że tak długo trzymała ten sekret w tajemnicy. Isabela i Estefania rozmawiają o nowym życiu w domu Velarde. Ta druga obawia się, czy nie odnajdzie się prawdziwa córka Patricia i Cecylii. Ciocia uspokaja ją, że jeśli tak się stanie, trzeba będzie ja wyeliminować. Marichuy zawozi róże Matce Boskiej z Guadelupe i odwiedza księdza Anselmo. Później jedzie do Vincente pozować mu do obrazu. W tym czasie malarza odwiedzają Beatriz i Israel. Przekazują mu wiadomość, że za bójkę w klubie nałożona została na nich kara pieniężna.

Występują (pokaż wszystkich)