Nie igraj z aniołem (92)

Nie igraj z aniołem (92)

(Cuidado con el ángel)

serial obyczajowy Meksyk 2008   od 12 lat
Występują:Ana Patricia Rojo, William Levy, Maite Perroni, Evita Munoz "Chachita"
W skrócie:Cecilia ulega wypadkowi i zostaje przewieziona do szpitala. Estefania obwinia o to Marichuy. Stan chorej jest bardzo poważny. Juan Miguel spotyka Candelarię. Patricio rozmawia z Cecilią.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Tuż po przyjściu na świat Marichuy (Maite Perroni) zostaje powierzona przez ciężko chorą matkę opiece pewnego księdza, który oddaje ją do sierocińca. Mając 14 lat dziewczyna ucieka i staje się dzieckiem ulicy. Pewnego dnia zastaje napadnięta przez pijanego mężczyznę, który próbuje ją zgwałcić. To doświadczenie zostawia głęboki ślad w jej psychice. Po pewnym czasie dziewczynę przygarnia pod swój dach praczka Candelaria (Evita Munoz "Chachita"). Marichuy pomaga swojej opiekunce w pracy, a jednocześnie stara się nieść pomoc dzieciom z sierocińca. Przez swoje zaangażowanie wpada w tarapaty i musi stanąć przed sądem. W obronę Marichuy angażuje się psychoanalityk, Juan Miguel San Román (William Levy). Dziewczyna zostaje zwolniona warunkowo i objęta kuratelą Juana Miguela, który po pewnym czasie oddaje ją do domu Patricio (Ricardo Blume) i Cecilii Velarde (Helena Rojo) - jej prawdziwych rodziców. Juan Miguel i Marichuy zakochują się w sobie i pobierają. Jednak w dzień po ślubie Marichuy odkrywa sekret z przeszłości męża i postanawia go porzucić. Wraca do domu Candelarii i razem z nią opuszcza miasto, by zamieszkać w hacjendzie u El Leopardo (René Strickler). Od tego dnia Miguel i El Leopardo będą rywalizować o jej uczucia.

W tym odcinku

Cecilia ulega wypadkowi i zostaje przewieziona do szpitala. Estefania postanawia wykorzystać sytuację i obwinia o to nieszczęście Marichuy. Stan chorej jest bardzo poważny. Juan Miguel spotyka Candelarię. Prosi, by powiedziała mu, gdzie mieszka Marichuy. Patricio rozmawia z Cecilią. Dowiaduje się, o zajściu między nią a jej córką. Rocio i Mayita uczestniczą w uroczystości chrztu dziecka Beatriz. Na imprezie zjawia się także Amador. Dochodzi do ostrej wymiany zdań z Eduardem, który zapowiada mu, że chce ożenić się z Beatriz i adoptować jej dziecko. Olga odwiedza Puritę w zakonie. Amador ostrzega Marichuy, że Juan Miguel może chcieć odebrać jej syna.

Występują (pokaż wszystkich)