Nie igraj z aniołem (6)

Nie igraj z aniołem (6)

(Cuidado con el ángel)

serial obyczajowy Meksyk 2008   od 12 lat
Występują:Ana Patricia Rojo, William Levy, Maite Perroni, Evita Munoz "Chachita"
W skrócie:Isabela mówi Cecilii, że jej córka żyje. Adrian opowiada księdzu Anselmo, że próbował pocałować Marichuy. Anselmo tłumaczy Marichuy, że Adrian jest w niej zakochany i nie ma złych intencji.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Tuż po przyjściu na świat Marichuy (Maite Perroni) zostaje powierzona przez ciężko chorą matkę opiece pewnego księdza, który oddaje ją do sierocińca. Mając 14 lat dziewczyna ucieka i staje się dzieckiem ulicy. Pewnego dnia zastaje napadnięta przez pijanego mężczyznę, który próbuje ją zgwałcić. To doświadczenie zostawia głęboki ślad w jej psychice. Po pewnym czasie dziewczynę przygarnia pod swój dach praczka Candelaria (Evita Munoz "Chachita"). Marichuy pomaga swojej opiekunce w pracy, a jednocześnie stara się nieść pomoc dzieciom z sierocińca. Przez swoje zaangażowanie wpada w tarapaty i musi stanąć przed sądem. W obronę Marichuy angażuje się psychoanalityk, Juan Miguel San Román (William Levy). Dziewczyna zostaje zwolniona warunkowo i objęta kuratelą Juana Miguela, który po pewnym czasie oddaje ją do domu Patricio (Ricardo Blume) i Cecilii Velarde (Helena Rojo) - jej prawdziwych rodziców. Juan Miguel i Marichuy zakochują się w sobie i pobierają. Jednak w dzień po ślubie Marichuy odkrywa sekret z przeszłości męża i postanawia go porzucić. Wraca do domu Candelarii i razem z nią opuszcza miasto, by zamieszkać w hacjendzie u El Leopardo (René Strickler). Od tego dnia Miguel i El Leopardo będą rywalizować o jej uczucia.

W tym odcinku

Isabela wyznaje Cecilii, że jej córka żyje. Adrian opowiada księdzu Anselmo, że próbował pocałować Marichuy. Juana Miguela odwiedza sędzia Velarde. Patricio poznaje córkę San Romana i wzrusza się z tego powodu. Ksiądz Anselmo tłumaczy Marichuy, że Adrian jest w niej zakochany i nie ma złych intencji. Dziewczyna opowiada duchownemu o wydarzeniach ze swojej przeszłości. Później Marichuy spotyka się z Amadorem, który wypytuje ją o rodziców oraz o jej pobyt w sierocińcu. Dona Clemencia, matka Adriana, wstawia się za synem u Marichuy, prosząc, by dziewczyna nie gniewała się na niego za to, co stało się w kinie. Jednak dziewczyna nadal ma żal do niego za to, że chciał ją pocałować wbrew jej woli. Patricio wraca do domu, żona przedstawia mu Isabelę.

Występują (pokaż wszystkich)