Niania w wielkim mieście (9)

Niania w wielkim mieście (9)

serial obyczajowy Polska 2017   od 12 lat
Występują:Magdalena Lamparska, Kamilla Baar-Kochańska, Przemysław Sadowski, Dagmara Bąk
W skrócie:Do Dany niespodziewanie przychodzi Iwo, który postanowił uciec z domu. Chłopiec boi się rozwodu rodziców, o którym wykrzykiwali podczas awantury. Niania odprowadza swojego podopiecznego do mamy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial opowiada o losach Dany Mazurek (Magdalena Lamparska), młodej kobiety, która świeżo po skończeniu studiów stoi w obliczu ważnych decyzji. Chce być psychologiem w Warszawie, ale jej wysiłki, by znaleźć dobrą pracę, okazują się bezowocne. Los rzuca jej koło ratunkowe i Dana zostaje zatrudniona w ekskluzywnej agencji niań. Wkrótce okazuje się, że praca z dziećmi to zadanie wymagające nie tylko umiejętności psychologa, ale i kierowcy rajdowego, a nawet czarownicy.

W tym odcinku

Dana leczy chrypkę Ewy, efekt ich wczorajszego szaleństwa z Kubą w dyskotece. Do mieszkania wchodzi Iwo, który postanowił uciec z domu. Chłopiec boi się rozwodu rodziców, o którym wykrzykiwali podczas awantury. Niania odprowadza podopiecznego do mamy. W pracy Dana podejmuje się pomocy przy opiece nad niemowlęciem. Młoda mama, Kasia, nie radzi sobie z obowiązkami, a jej mąż i nastoletnia córka nie kwapią się, by ją odciążyć. Na plaży Monika całuje Jacka, licząc na więcej. Mężczyzna ją odtrąca. Popławska, nie doczekawszy się męża w restauracji, gdzie mieli zjeść obiad we troje z synem, wypija za dużo wina. Dana odwozi chłopca i jego mamę do domu. Kuba zaprasza Mazurek na piwo. Chce opowiedzieć jej o nowo odkrytym powołaniu. Podczas powrotu z pubu spotykają Jacka. Między mężczyznami dochodzi do bójki.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także