Niania w wielkim mieście (7)

Niania w wielkim mieście (7)

serial obyczajowy Polska 2017   od 12 lat
Występują:Magdalena Lamparska, Kamilla Baar-Kochańska, Przemysław Sadowski, Dagmara Bąk
W skrócie:Mariusz chce zatrzymać się na dłużej u Dany, ona jednak się nie zgadza. Podopiecznym niani zostaje 13-letni Kamil, który ma poważne problemy emocjonalne. Lilka nie radzi sobie z zarządzaniem firmą.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial opowiada o losach Dany Mazurek (Magdalena Lamparska), młodej kobiety, która świeżo po skończeniu studiów stoi w obliczu ważnych decyzji. Chce być psychologiem w Warszawie, ale jej wysiłki, by znaleźć dobrą pracę, okazują się bezowocne. Los rzuca jej koło ratunkowe i Dana zostaje zatrudniona w ekskluzywnej agencji niań. Wkrótce okazuje się, że praca z dziećmi to zadanie wymagające nie tylko umiejętności psychologa, ale i kierowcy rajdowego, a nawet czarownicy.

W tym odcinku

Mariusz, w trakcie wspólnego śniadania, próbuje namówić Danę, by mógł zatrzymać się u niej na dłużej. Kobieta oświadcza, że co było między nimi jest już skończone. Mama Dany przysyła jej list z dokumentacją medyczną brata, w nadziei, że dziewczyna znajdzie dobrego lekarza. Jacek nie odbiera telefonu od Dany, ulega presji Moniki i zabiera ją ze szpitala do swojego mieszkania. Rychter wyczuwa, że w ich relacji coś się zmieniło. Mężczyzna tęskni za Daną i jest zazdrosny o Mariusza, którego zastał w jej mieszkaniu. Lilka nie radzi sobie z zarządzaniem firmą pod nieobecność Moniki. W agencji niań dochodzi do ostrej wymiany zdań między Jackiem a Kubą. Chłopak zarzuca Jackowi nieuczciwe postępowanie. Dana dostaje następne zlecenie. Podopiecznym jest trzynastoletni Kamil, który ma poważne problemy emocjonalne. Chłopiec czuje się nieakceptowany przez rodziców, bo nie potrafi dorównać zmarłemu bratu, który był wszechstronnie utalentowany. Niania zwraca się o pomoc do Jacka. Ona i psycholog znów się do siebie zbliżają.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także