Niania w wielkim mieście (5)

Niania w wielkim mieście (5)

serial obyczajowy Polska 2017   od 12 lat
Występują:Magdalena Lamparska, Kamilla Baar-Kochańska, Przemysław Sadowski, Dagmara Bąk
W skrócie:Monika przebywa w szpitalu po zawale. Aby nie dopuścić do powikłań, lekarze zalecają, by nie narażać jej na stres. Z tego powodu Jacek postanawia nie mówić o swoim uczuciu do Dany.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
sobota, 30 marca
za 4 dni
6:15 Polsat Film (z napisami)

Opis

Serial opowiada o losach Dany Mazurek (Magdalena Lamparska), młodej kobiety, która świeżo po skończeniu studiów stoi w obliczu ważnych decyzji. Chce być psychologiem w Warszawie, ale jej wysiłki, by znaleźć dobrą pracę, okazują się bezowocne. Los rzuca jej koło ratunkowe i Dana zostaje zatrudniona w ekskluzywnej agencji niań. Wkrótce okazuje się, że praca z dziećmi to zadanie wymagające nie tylko umiejętności psychologa, ale i kierowcy rajdowego, a nawet czarownicy.

W tym odcinku

Monika przebywa w szpitalu po zawale. Aby nie dopuścić do powikłań, lekarze zalecają, by w żaden sposób nie narażać jej na stres. Z tego powodu Jacek postanawia nie mówić chorej o swoim uczuciu do Dany. Tymczasem w agencji wiadomość o kłopotach Rychter wywołuje ogromny szok. Najszybciej wychodzi z niego Lilka, która w samozwańczy sposób przejmuje obowiązki kierownicze. Celina i Anka czują się bezradne, ponieważ nie mogą podzielić się z Moniką wiadomościami o sytuacji w firmie. Nowa szefowa wykorzystuje swoją pozycję, by ograniczyć zlecenia Danie. Z pomocą przyjaciółek kontaktuje się z nią jednak kolejny klient, Antoni Korc (Paweł Wawrzecki). Mężczyzna potrzebuje opieki, ponieważ choruje na alzheimera.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także