Niania w wielkim mieście (4)

Niania w wielkim mieście (4)

serial obyczajowy Polska 2017   od 12 lat
Występują:Magdalena Lamparska, Kamilla Baar-Kochańska, Przemysław Sadowski, Dagmara Bąk
W skrócie:Po akcji ratunkowej Dana otrzymuje gratulacje i kwiaty. Wychodzi na jaw, że Lilka założyła własną agencję niań. Monika zamierza przeprowadzić z nią rozmowę, by zapobiec nieuczciwej konkurencji.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial opowiada o losach Dany Mazurek (Magdalena Lamparska), młodej kobiety, która świeżo po skończeniu studiów stoi w obliczu ważnych decyzji. Chce być psychologiem w Warszawie, ale jej wysiłki, by znaleźć dobrą pracę, okazują się bezowocne. Los rzuca jej koło ratunkowe i Dana zostaje zatrudniona w ekskluzywnej agencji niań. Wkrótce okazuje się, że praca z dziećmi to zadanie wymagające nie tylko umiejętności psychologa, ale i kierowcy rajdowego, a nawet czarownicy.

W tym odcinku

Jacek jest gotów powiedzieć Monice o swoich uczuciach do Dany, coś jednak zawsze staje mu na przeszkodzie. Wszyscy w agencji żyją brawurową akcją ratunkową, którą przeprowadziła Dana przy wsparciu Kuby. Kobieta zbiera gratulacje i kwiaty. Tymczasem okazuje się, że Lilka założyła własną agencję niań i próbuje podbierać Monice klientów. Monika jest zmuszona przeprowadzić z nią poważną rozmowę, by zapobiec nieuczciwej konkurencji. Ku zdziwieniu wszystkich przyjmuje Lilkę z powrotem do pracy. Niespodziewanie w Warszawie pojawia się mama Dany. Kobieta jest przekonana, że córka pracuje w korporacji, a jej związek z Mariuszem kwitnie. Dana nie jest w stanie powiedzieć matce prawdy. Tego dnia niania ma zaopiekować się dwuletnią córeczką Mileny i Emila. Mężczyzna odkąd stracił pracę sam zajmuje się dzieckiem. Jest jednak nadopiekuńczym ojcem. Żona postanowiła wynająć opiekunkę, żeby mąż ruszył się z domu. Kiedy Emil wraca ze spotkania z kolegami, Dana zostawia go z córeczką i wtedy dziecko niszczy sukienkę - dowód rzeczowy w sprawie, którą prowadzi Milena. Zrozpaczony mężczyzna prosi Danę o pomoc w odtworzeniu designerskiej sukienki. Monika tymczasem odwiedza grób swojego męża. Z powodu nagromadzonych stresów dostaje zawału serca i zabiera ją karetka pogotowia.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także