Niania w wielkim mieście (2)

Niania w wielkim mieście (2)

serial obyczajowy Polska 2017   od 12 lat
Występują:Magdalena Lamparska, Kamilla Baar-Kochańska, Przemysław Sadowski, Dagmara Bąk
W skrócie:Danę odwiedza jej przyjaciółka Ewa. Jest zdziwiona, że rzeczy Mariusza - byłego chłopaka Dany - nadal zalegają w jej mieszkaniu. Podwozi dziewczynę do agencji niań. Tam Dana spotyka Lilkę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial opowiada o losach Dany Mazurek (Magdalena Lamparska), młodej kobiety, która świeżo po skończeniu studiów stoi w obliczu ważnych decyzji. Chce być psychologiem w Warszawie, ale jej wysiłki, by znaleźć dobrą pracę, okazują się bezowocne. Los rzuca jej koło ratunkowe i Dana zostaje zatrudniona w ekskluzywnej agencji niań. Wkrótce okazuje się, że praca z dziećmi to zadanie wymagające nie tylko umiejętności psychologa, ale i kierowcy rajdowego, a nawet czarownicy.

W tym odcinku

Danę odwiedza jej przyjaciółka Ewa. Jest zdziwiona, że rzeczy Mariusza - byłego chłopaka Dany - nadal zalegają w jej mieszkaniu. Podwozi dziewczynę do agencji niań. Tam Dana spotyka Lilkę, która informuje ją, że właśnie została zwolniona i winą za to obarcza Danę. Tymczasem ona dostaje swoje pierwsze zadanie jako niania: ma być "szoferem" dziecka bardzo bogatego małżeństwa. Na początek ma odebrać Iwa ze szkoły. Kolejny punkt to Lodowisko Torwar i trening hokeja. Następnie zajęcia z języka chińskiego. W drodze Dana musi się zatrzymać i wtedy niespodziewanie zjawia się Mariusz. Tymczasem Monika umawia się z Jackiem na kolację w jego mieszkaniu, które właśnie... zostało wynajęte.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także