Niania: Ryzykowna inwestycja (124)

Niania: Ryzykowna inwestycja (124)

serial komediowy Polska 2009   od 12 lat
Występują:Jacek Poniedziałek, Agnieszka Dygant, Danuta Stenka, Tomasz Kot
Reżyseria:Jerzy Bogajewicz
W skrócie:Frania pomaga Zuzi dostać się do prywatnej szkoły. Zaprasza dyrektorkę do domu i opowiada nieprawdziwe historie o swojej rodzinie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Przygody sympatycznej i pełnej życia kobiety, która pracuje jako opiekunka do dzieci w domu producenta filmowego Maksymiliana Skalskiego. Bezpośrednia Frania szybko zyskuje sympatię domowników i przyjaźń dzieci. Jedyną osobą, która nie potrafi znieść jej obecności, jest przyjaciółka pana Skalskiego, Karolina.

W tym odcinku

Frania pomaga Zuzi dostać się do prywatnej szkoły dla uzdolnionych dzieci. Aby zrobić dobre wrażenie na dyrektorce (Danuta Stenka), zaprasza ją do domu i opowiada nieprawdziwe historie na temat swojej rodziny i edukacji. Maks spotyka Roberta (Jacek Poniedziałek), kolegę ze studiów, który namawia go na ulokowanie pieniędzy w pewien opłacalny interes. Skalski nie ma czasu na zastanowienie się, bo musi w pilnych sprawach jechać do Krakowa. Decyzję o inwestycji podejmuje jego żona. Po zrobieniu przelewu Robertowi na milion złotych, dowiaduje się ona, że mężczyzna jest bankrutem.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)