Niania: Przyzwoitka (4)

Niania: Przyzwoitka (4)

serial komediowy Polska 2005   od 12 lat
Występują:Agnieszka Dygant, Tomasz Kot, Adam Ferency, Tamara Arciuch
Reżyseria:Jerzy Bogajewicz
W skrócie:Frania zamawia jedzenie do domu. Dostarcza je chłopak, z którym Małgosia całowała się na przyjęciu. Frania decyduje się porozmawiać Maksem, któremu trudno pogodzić się dorastaniem córki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
poniedziałek, 6 kwietnia
za 8 dni
14:30 Polsat Romans (z napisami)

Opis

Dziewczyna z warszawskiej Pragi - Frania Maj - po utracie pracy i rozstaniu z narzeczonym, przypadkiem obejmuje posadę niani w domu majętnego producenta telewizyjnego. Pełna humoru i energii Frania zaprowadza nowe porządki w nieco przesadnie uporządkowanym domu Skalskiego.

W tym odcinku

Konrad jest przeziębiony. Frania postanawia dać mu odpocząć i zamawia jedzenie na wynos. Zamówienie dostarcza chłopak, z którym Małgosia całowała się na przyjęciu. Zaprasza on Małgosię do kina. Frania decyduje się poważnie porozmawiać z Maksem, który nie chce pogodzić się z dorastaniem córki. W rezultacie ojciec decyduje, że niania pójdzie z młodymi na randkę w charakterze przyzwoitki. Podczas wyjścia do kina Małgosia jest onieśmielona, natomiast Frania swobodnie rozmawia z chłopakiem. Następnego dnia Małgosia jest załamana. Uważa, że randka wypadła fatalnie.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także