Niania: Rąbnięta owca (44)

Niania: Rąbnięta owca (44)

serial komediowy Polska 2006   od 12 lat
Występują:Agata Kulesza, Agnieszka Dygant, Adam Ferency, Roger Karwiński
Reżyseria:Jerzy Bogajewicz
W skrócie:Podczas remontu mieszkania Karoliny jej pies trafia do Skalskich. Maks realizuje serial z kukiełką owcy w głównej roli. Pies porywa i zjada owcę. Frania podejmuje się uszycia nowej kukiełki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dziewczyna z warszawskiej Pragi - Frania Maj - po utracie pracy i rozstaniu z narzeczonym, przypadkiem obejmuje posadę niani w domu majętnego producenta telewizyjnego. Pełna humoru i energii Frania zaprowadza nowe porządki w nieco przesadnie uporządkowanym domu Skalskiego.

W tym odcinku

Na czas remontu mieszkania Karoliny, jej pies trafia pod opiekę Skalskich. Nieznośny zwierzak wszystko niszczy, gryząc i zjadając przedmioty napotkane na swojej drodze. W tym czasie Maks realizuje serial z kukiełką owcy w głównej roli. Niefortunny zbieg okoliczności sprawia, że pupil Karoliny porywa owcę, a następnie ją zjada. Frania podejmuje się uszycia nowej kukiełki. Jednak aktorka, która użyczała głosu poprzedniej, nie chce zaakceptować lalki. Nieoczekiwanie Konrad w koszu na brudną bieliznę odnajduje prawdziwą bohaterkę serialu. Niestety owca po przejściach odmawia kontynuowania współpracy. Przekonuje ją dopiero Frania, która roztacza przed nią kuszącą wizję nakręcenia konkurencyjnego filmu.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także