Niania: Producenci (128)

Niania: Producenci (128)

serial komediowy Polska 2009   od 12 lat
Występują:Anna Korcz, Agnieszka Dygant, Tomasz Kot, Adam Ferency
Reżyseria:Jerzy Bogajewicz
W skrócie:Konrad bezskutecznie namawia Skalskiego, by wystawił sztukę jego przyjaciela. Z pomocą zmartwionemu kamerdynerowi przychodzi Frania.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Przygody sympatycznej i pełnej życia kobiety, która pracuje jako opiekunka do dzieci w domu producenta filmowego Maksymiliana Skalskiego. Bezpośrednia Frania szybko zyskuje sympatię domowników i przyjaźń dzieci. Jedyną osobą, która nie potrafi znieść jej obecności, jest przyjaciółka pana Skalskiego, Karolina.

W tym odcinku

Konrad chce namówić Maksa, by wystawił sztukę jego znajomego. Niestety, Skalski odmawia. Zmartwiony kamerdyner zwierza się Frani, że chciał w ten sposób zaimponować Karolinie, która jest miłością jego życia. Przyjaciółka postanawia mu pomóc. Używając nazwisk Maksa i Karoliny wynajmują teatr i angażują aktorów. Okazuje się, że z powodu nieznajomości przepisów dotyczących wynajmu, narażają spółkę na wysoką grzywnę. Frania mówi mężowi, co zrobiła. Skalski postanawia ratować sytuację i doprowadza do wystawienia sztuki, która okazuje się hitem. Skalska namawia Konrada, by powiedział Karolinie, co do niej czuje. Niespodziewanie kamerdyner oświadcza się ukochanej.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)