Niania: Fałszywy pieprzyk (101)

Niania: Fałszywy pieprzyk (101)

serial komediowy Polska 2008   od 12 lat
Występują:Ewa Kasprzyk, Agnieszka Dygant, Karolina Korwin-Piotrowska, Tomasz Kot
Reżyseria:Jurek Bogajewicz
W skrócie:Frania w przebraniu ogrodnika poznaje Ewelinę Lang, która gra w najnowszej produkcji Maksa. Oblewa gwiazdę wodą i odkrywa drobną tajemnicę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
poniedziałek, 28 września
jutro
14:00 Polsat Seriale (z napisami)
sobota, 3 października
za 6 dni
9:00 Polsat Seriale (z napisami)

Opis

Dziewczyna z warszawskiej Pragi, Frania Maj, po utracie pracy i rozstaniu z narzeczonym, przypadkiem obejmuje posadę niani w domu majętnego producenta telewizyjnego. Radosna i pełna energii Frania zaprowadza nowe porządki w nieco przesadnie uporządkowanym domu i życiu Skalskiego.

W tym odcinku

Frania przebiera się za ogrodnika, aby poznać aktorkę Ewelinę Lang (Ewa Kasprzyk), która gra w najnowszej produkcji Maksa. Panna Maj niechcący oblewa gwiazdę wodą i odkrywa, że słynny pieprzyk na policzku Lang jest sztuczny. Skalski wymusza na niani obietnicę, że nikomu o tym nie powie. Ona jednak mówi swojej matce. Ich rozmowę podsłuchuje dziennikarka (Karolina Korwin-Piotrowska), prowadząca plotkarski program w telewizji i ogłasza nowinę o fałszywym pieprzyku na wizji. Zdradza też, od kogo pochodzi informacja. Zdruzgotana Ewelina zrywa umowę ze Skalskim. On mówi Frani, że nigdy nie będą razem, bo nie może jej ufać. Maj znajduje jednak wyjście z sytuacji...

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także