Niania (42)

Niania (42)

serial komediowy Polska 2006   od 12 lat
Występują:Agnieszka Dygant, Adam Ferency, Roger Karwiński, Tomasz Kot
Reżyseria:Jerzy Bogajewicz
W skrócie:Skalski chce, żeby syn zajął się sportem. W meczu piłkarskim Adaś doznaje kontuzji i Niania zabiera go do swojego domu. Mały Skalski wykazuje niezwykły talent w karcianej kanaście.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dziewczyna z warszawskiej Pragi - Frania Maj - po utracie pracy i rozstaniu z narzeczonym, przypadkiem obejmuje posadę niani w domu majętnego producenta telewizyjnego. Pełna humoru i energii Frania zaprowadza nowe porządki w nieco przesadnie uporządkowanym domu Skalskiego.

W tym odcinku

Maks uważa, że Adaś stanowczo za dużo czasu spędza przed telewizorem. Skalski chciałby, żeby syn zajął się uprawianiem jakiegoś sportu drużynowego. Frania zabiera więc chłopca na Pragę, by wziął udział w osiedlowym meczu piłki nożnej. Adaś doznaje tam kontuzji i szybko rezygnuje z rozgrywek. Niania zaprowadza go do swojego rodzinnego domu. Na miejscu okazuje się, że Apolonia i Teresa grają w kanastę. Mama i babcia Frani przygotowują się do corocznego turnieju amatorskich drużyn w Sopocie. Nieoczekiwanie wybitne zdolności do gier karcianych wykazuje mały Skalski. Maks nie jest zadowolony z nowego hobby syna, które uważa za zbyt kobiece. Tymczasem Apolonia i Teresa chcą pozbyć się z drużyny Frani i na jej miejsce przyjąć Adasia.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także