Niania (132)

Niania (132)

serial komediowy Polska 2009   od 12 lat
Występują:Edyta Olszówka, Agnieszka Dygant, Anna Bojara, Tomasz Kot
Reżyseria:Jerzy Bogajewicz
W skrócie:Frania dowiaduje się od wróżki, że w USA Maks spędzi upojną noc z... kociakiem. Maks przygotowuje się do wyjazdu. Wyjeżdża także Karolina.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Przygody sympatycznej i pełnej życia kobiety, która pracuje jako opiekunka do dzieci w domu producenta filmowego Maksymiliana Skalskiego. Bezpośrednia Frania szybko zyskuje sympatię domowników i przyjaźń dzieci. Jedyną osobą, która nie potrafi znieść jej obecności, jest przyjaciółka pana Skalskiego, Karolina.

W tym odcinku

Frania dowiaduje się od wróżki, że w Beverly Hills Maks spędzi upojną noc z... kociakiem. Skalska jest wstrząśnięta tą wiadomością. Teresa i Konrad starają się ją przekonać, że niepotrzebnie się przejmuje. Tymczasem Maks przygotowuje się do wyjazdu do USA, by sfinalizować kontrakt. Będzie nocował w ekskluzywnym hotelu w Beverly Hills. Tym razem nie tylko Frania jest przerażona, ale i Konrad, ponieważ w tę samą podróż wybiera się Karolina. To ona może być kociakiem z wizji wróżki. Kamerdyner i Skalska lecą samolotem do Kalifornii, by przyłapać kochanków na gorącym uczynku.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)