Nasz nowy dom (99)

Nasz nowy dom (99)

reality show Polska 2017   od 7 lat
W skrócie:W przepięknej nadbużańskiej wsi stoi ponadstuletni dom, w którym mieszka pani Teresa, samotnie wychowująca szesnastoletniego wnuka Mariusza. Budynek wymaga generalnego remontu. Ekipa rusza do pracy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Bohaterowie programu często mieszkają w warunkach, które zagrażają ich życiu i zdrowiu. Niestety los sprawił, że nie mogą sobie pozwolić na remont bądź przebudowę domu. Katarzyna Dowbor wraz z ekipą architektów i budowlańców spieszy z pomocą najbardziej potrzebującym.

W przepięknej nadbużańskiej wsi stoi ponadstuletni dom, w którym mieszka pani Teresa, samotnie wychowująca szesnastoletniego wnuka Mariusza. Rozpadająca się konstrukcja złożona z ganku, pokoju i kuchni, brak łazienki, dostęp jedynie do zimnej wody - to codzienność, w jakiej muszą żyć. Na zimę do jedynego pokoju wstawiany jest piec, który ogrzewa cały dom. Ani pani Teresa, ani Mariusz nie mają miejsca dla siebie. Gdy pojawia się Katarzyna Dowbor, Mariusz ujmuje ją swoją pasją - ogrodnictwem. Na niewielkim skrawku ziemi za budynkiem chłopiec uprawia warzywa i zioła. Katarzyna nie zostawi tej rodziny bez pomocy - ekipa rusza do akcji.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także