Nasz nowy dom (9)

Nasz nowy dom (9)

reality show Polska 2013   od 7 lat
W skrócie:Justyna wychowuje dwie córki. Rozwiodła się z mężem, gdyż dopuszczał się on przemocy. Dom, w którym mieszka, wymaga remontu. Zimą woda zamarza w rurach, a siostry nie mają pokoju do nauki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Uczestnikami programu są rodziny, mieszkające w warunkach, które często zagrażają ich życiu i zdrowiu. Bywa, że w domach niespełniających żadnych norm lokalowych, wychowują kilkoro własnych lub adoptowanych dzieci. Niestety los sprawił, że nie mogą pozwolić sobie na remont bądź przebudowę własnego domu. Z pomocą przychodzi im ekipa pod kierunkiem architekt Martyny Kupczyk oraz kierownika robót Sławomira Ciby. W ciągu pięciu dni specjaliści od remontów zrobią wszystko, aby nieprzyjazne lokale tych rodzin zamienić w przytulne gniazdka, w których każdy domownik znajdzie swoje miejsce. Program prowadzi Katarzyna Dowbor.

27-letnia Justyna wychowuje 7-letnią Paulinę i 5-letnią Emilię. Rozwiodła się z ojcem dziewczynek, gdyż dopuszczał się on przemocy. Stary, nieocieplony dom, w którym mieszka matka z dziećmi, wymaga pilnego remontu. Zimą w pokojach jest 16 stopni Celsjusza, woda zamarza w rurach, dziewczynki nie mają pokój do nauki. Justyna zaczyna tracić nadzieję na lepszą przyszłość. Katarzyna Dowbor wyjątkowo angażuje się w tę sprawę.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także