Nasz nowy dom (80)

Nasz nowy dom (80)

reality show Polska 2016   od 7 lat
W skrócie:Pan Dariusz samotnie opiekuje się trójką dzieci. Mimo kłopotów ze zdrowiem, starał się pracować i remontować dom. Córka pana Darka pisze list do Katarzyny Dowbor. W domu jest zimno i brakuje miejsca.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
poniedziałek, 3 lutego
za 7 dni
5:00 Polsat Rodzina

Opis

Bohaterowie programu często mieszkają w warunkach, które zagrażają ich życiu i zdrowiu. Niestety los sprawił, że nie mogą sobie pozwolić na remont bądź przebudowę domu. Katarzyna Dowbor spieszy z pomocą najbardziej potrzebującym. Prace remontowe wykonuje ekipa pod kierunkiem architektów Martyny Kupczyk i Macieja Pertkiewicza oraz szefa brygady, Artura Witkowskiego. Tym razem ekipa dotrze m.in. w Bieszczady, Góry Świętokrzyskie i na Zamojszczyznę.

Pan Dariusz samotnie opiekuje się trójką dzieci. Mimo kłopotów ze zdrowiem, starał się pracować i remontować dom, w którym mieszkają. Córka pana Darka pisze list do Katarzyny Dowbor. Mieszka z braćmi w jednym pokoju, w domu jest bardzo zimno a tata choć się stara, nie jest w stanie sam wyremontować budynku. Julka martwi się, że jeśli jej tata będzie pracował jeszcze więcej, ona i jej bracia mogą stracić także jego.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także