Nasz nowy dom (78)

Nasz nowy dom (78)

reality show Polska 2016   od 7 lat
W skrócie:Pani Dorota jest pielęgniarką. Po śmierci męża została sama z dwójką dzieci. Nieco ponad rok temu na świat przyszła jej wnuczka. Wszyscy mieszkają w trawionym wilgocią i grzybem, bardzo ciasnym domku.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Bohaterowie programu często mieszkają w warunkach, które zagrażają ich życiu i zdrowiu. Niestety los sprawił, że nie mogą sobie pozwolić na remont bądź przebudowę domu. Katarzyna Dowbor spieszy z pomocą najbardziej potrzebującym. Prace remontowe wykonuje ekipa pod kierunkiem architektów Martyny Kupczyk i Macieja Pertkiewicza oraz szefa brygady, Artura Witkowskiego. Tym razem ekipa dotrze m.in. w Bieszczady, Góry Świętokrzyskie i na Zamojszczyznę.

Pani Dorota jest pielęgniarką. Przed kilku laty sama pielęgnowała w domu umierającego na nowotwór męża. Po tragedii została sama z dwójką dzieci - 22-letnią Agatą i 17-letnim Jackiem. Nieco ponad rok temu na świat przyszła wnuczka pani Doroty - Tosia. Wszyscy mieszkają w niewielkim, trawionym wilgocią i grzybem, bardzo ciasnym domku. Dorastający Jacek nigdy nie miał swojego pokoju, miejsca do wypoczynku brakuje dla ciężko pracującej pani domu. Mimo wysiłków całej rodziny, dom popada w ruinę.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także