Nasz nowy dom (75)

Nasz nowy dom (75)

reality show Polska 2016   od 7 lat
W skrócie:Pani Ania i pan Waldemar wychowują nastoletnią Ewę i chorego na autyzm 10-letniego Marcina. Kobieta zajmuje się synem, podczas gdy mąż zarabia. Ich dom jest w opłakanym stanie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 26 listopada
dziś
10:00 Polsat Cafe
sobota, 28 listopada
pojutrze
1:00 Polsat Rodzina
niedziela, 29 listopada
za 3 dni
3:30 Polsat Rodzina

Opis

Bohaterowie programu często mieszkają w warunkach, które zagrażają ich życiu i zdrowiu. Niestety los sprawił, że nie mogą sobie pozwolić na remont bądź przebudowę domu. Katarzyna Dowbor spieszy z pomocą najbardziej potrzebującym. Prace remontowe wykonuje ekipa pod kierunkiem architektów Martyny Kupczyk i Macieja Pertkiewicza oraz szefa brygady, Artura Witkowskiego. Tym razem ekipa dotrze m.in. w Bieszczady, Góry Świętokrzyskie i na Zamojszczyznę.

Pani Ania i pan Waldemar mają dwoje dzieci: nastoletnią Ewę i chorego na autyzm 10-letniego Marcina. Opieka nad synem pochłania cały czas jego mamy. Jej mąż chciałby jej pomagać, ale cały dzień zarabia na utrzymanie rodziny. Ich dom jest w opłakanym stanie, a wszechobecny grzyb utrudnia walkę z astmą Marcina. Brakuje kuchni, łazienka wymaga remontu, a dzieci muszą mieszkać w jednym pokoju. Katarzyna Dowbor planuje remont, by ulżyć rodzicom i odmienić życie dzieci.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także