Nasz nowy dom (74)

Nasz nowy dom (74)

reality show Polska 2016   od 7 lat
W skrócie:Pani Małgorzata sama wychowuje niepełnosprawnego Sebastiana. Chłopiec ma m.in. porażenie mózgowe. Kobieta mieszka z nim u swojej mamy, ale jej dom jest w fatalnym stanie. Pomaga im Katarzyna Dowbor.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
środa, 25 listopada
jutro
10:00 Polsat Cafe
piątek, 27 listopada
za 3 dni
1:00 Polsat Rodzina
sobota, 28 listopada
za 4 dni
3:30 Polsat Rodzina

Opis

Bohaterowie programu często mieszkają w warunkach, które zagrażają ich życiu i zdrowiu. Niestety los sprawił, że nie mogą sobie pozwolić na remont bądź przebudowę domu. Katarzyna Dowbor spieszy z pomocą najbardziej potrzebującym. Prace remontowe wykonuje ekipa pod kierunkiem architektów Martyny Kupczyk i Macieja Pertkiewicza oraz szefa brygady, Artura Witkowskiego. Tym razem ekipa dotrze m.in. w Bieszczady, Góry Świętokrzyskie i na Zamojszczyznę.

Pani Małgorzata jest samotną matką niepełnosprawnego Sebastiana. Chłopiec ma porażenie mózgowe, niedowłady, przepuklinę rdzeniową, lekkie upośledzenie umysłowe, musi być cewnikowany. Rodzina mieszka u matki pani Małgorzaty, ale jej dom jest w fatalnym stanie. Nie ma w nim łazienki, a dorastający Sebastian nie mieści się już w misce, w której myła go mama. Katarzyna Dowbor obiecuje pomoc.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także