Nasz nowy dom (7)

Nasz nowy dom (7)

reality show Polska 2013   od 7 lat
W skrócie:Ekipa Katarzyny Dowbor pomaga w realizacji marzeń Agacie, mamie siedmiorga dzieci. Po śmierci męża kobieta sama zajmuje się gromadką pociech. Jedna z jej córek choruje na serce.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Uczestnikami programu są rodziny, mieszkające w warunkach, które często zagrażają ich życiu i zdrowiu. Bywa, że w domach niespełniających żadnych norm lokalowych, wychowują kilkoro własnych lub adoptowanych dzieci. Niestety los sprawił, że nie mogą pozwolić sobie na remont bądź przebudowę własnego domu. Z pomocą przychodzi im ekipa pod kierunkiem architekt Martyny Kupczyk oraz kierownika robót Sławomira Ciby. W ciągu pięciu dni specjaliści od remontów zrobią wszystko, aby nieprzyjazne lokale tych rodzin zamienić w przytulne gniazdka, w których każdy domownik znajdzie swoje miejsce. Program prowadzi Katarzyna Dowbor.

Ekipa Katarzyny Dowbor, pomaga w realizacji marzeń kolejnej osobie. Agata jest mamą siedmiorga dzieci. Pół roku temu zmarł jej mąż. Teraz kobieta sama zajmuje się gromadką pociech. Na domiar złego jedna z jej córek choruje na serce. Jako dwulatka przeszła poważną operację, a jej życie nadal pozostaje pod znakiem zapytania. Agata stara się, by jej dzieciom niczego nie brakowało. Żeby nie odczuły zmian po stracie taty. Niestety, najpilniejszą z potrzeb rodziny jest remont drewnianego domu. Kobiety nie stać jednak na taki wydatek. Mama maluchów marzy również o kursie prawa jazdy. Dzięki uprawnieniom kierowcy mogłaby odwozić dzieci do szkoły i przedszkola.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także