Nasz nowy dom (67)

Nasz nowy dom (67)

reality show Polska 2016   od 7 lat
W skrócie:W Ostrowcu Świętokrzyskim mieszka pani Ewa i jej trzy córki: Wiktoria, Oliwia i Basia. Mąż kobiety po latach życia w nałogu odebrał sobie życie. Ekipa Katarzyny Dowbor rusza do akcji.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Bohaterowie programu często mieszkają w warunkach, które zagrażają ich życiu i zdrowiu. Niestety los sprawił, że nie mogą sobie pozwolić na remont bądź przebudowę domu. Katarzyna Dowbor spieszy z pomocą najbardziej potrzebującym. Z pomocą przychodzi im ekipa pod kierunkiem architektów Martyny Kupczyk i Macieja Pertkiewicza oraz kierownik robót Artur Witkowski i jego zespół. Tym razem ekipa odwiedza m.in. Spytkowice koło Rabki, Jamielnik w woj. warmińsko-mazurskim i dwie wsie na Mazowszu.

W Ostrowcu Świętokrzyskim mieszka pani Ewa i jej trzy córki: Wiktoria, Oliwia i Basia. Mąż kobiety po latach życia w nałogu odebrał sobie życie. Pani Ewa wynajmuje mieszkanie, ponieważ w jej własnym lokum rodzina nie ma odpowiednich warunków. Prowizoryczna łazienka i kuchnia, walące się sufity i instalacje grożące pożarem to problemy, z którymi zmierzy się ekipa Katarzyny Dowbor. Mają tylko pięć dni, aby dokonać niemożliwego.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także