Nasz nowy dom (63)

Nasz nowy dom (63)

reality show Polska 2016   od 7 lat
W skrócie:Pani Beata samotnie wychowuje czworo dzieci. Mieszkanie kobiety jest w katastrofalnym stanie: brak w nim wentylacji, a piec spowodował pożar. Z pomocą przychodzi ekipa Katarzyny Dowbor.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
wtorek, 31 marca
pojutrze
16:00 Polsat 2
środa, 1 kwietnia
za 3 dni
12:30 Polsat 2
piątek, 10 kwietnia
za 12 dni
1:00 Polsat Rodzina
sobota, 11 kwietnia
za 13 dni
3:30 Polsat Rodzina

Opis

Bohaterowie programu często mieszkają w warunkach, które zagrażają ich życiu i zdrowiu. Niestety los sprawił, że nie mogą sobie pozwolić na remont bądź przebudowę domu. Katarzyna Dowbor spieszy z pomocą najbardziej potrzebującym. Z pomocą przychodzi im ekipa pod kierunkiem architektów Martyny Kupczyk i Macieja Pertkiewicza oraz kierownik robót Artur Witkowski i jego zespół. Tym razem ekipa odwiedza m.in. Spytkowice koło Rabki, Jamielnik w woj. warmińsko-mazurskim i dwie wsie na Mazowszu.

Pani Beata po rozwodzie samotnie wychowuje czwórkę dzieci. Wszyscy gnieżdżą się w jednopokojowym mieszkaniu wynajmowanym od jej byłego teścia. Własne mieszkanie kobiety znajduje się piętro wyżej, ale jest w katastrofalnym stanie. Brak wentylacji, wystające kable i piec, który już raz spowodował pożar, to tylko niektóre z jego wad. Sytuacja materialna rodziny nie daje żadnych szans na remont. Z pomocą przychodzi ekipa Katarzyny Dowbor.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także