Nasz nowy dom (56)

Nasz nowy dom (56)

reality show Polska 2015   od 7 lat
W skrócie:Państwo Trojanowscy wychowują pięcioro dzieci. Rodzina utrzymuje się z pensji pana Marcina. Lwią część dochodów pochłaniają wydatki na rehabilitację jednej z córek. Ekipa pomoże im w remoncie domu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
poniedziałek, 21 października
dziś
12:30 Polsat 2 (z napisami)

Opis

Bohaterowie programu często mieszkają w warunkach, które często zagrażają ich życiu i zdrowiu. Niestety los sprawił, że nie mogą sobie pozwolić na remont bądź przebudowę domu. Katarzyna Dowbor spieszy z pomocą najbardziej potrzebującym. Z pomocą przychodzi im ekipa pod kierunkiem architektów Martyny Kupczyk i Macieja Pertkiewicza oraz kierownik robót Artur Witkowski i jego zespół.

Wieś Bielawy, niedaleko Mławy. Państwo Trojanowscy wychowują wspólnie pięcioro dzieci. Rodzina utrzymuje się z niewysokiej pensji pana Marcina, który pracuje jako kierowca, oraz z zasiłków. Lwią część dochodów pochłaniają wydatki na rehabilitację jednej z córek. Mieszkają w starym domu. Z pomocą przyjaciół i wójta gminy państwu Trojanowskim udało się uchronić budynek przed zawaleniem. Ale nie wystarczyło już środków na wykończenie. W budynku nie ma łazienki ani toalety, dom jest nieocieplony, a podłogi są krzywe, na dodatek pojawienie się wilgoci to tylko kwestia czasu. Katarzyna Dowbor ze swoją ekipą wkracza do akcji.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także