Nasz nowy dom (55)

Nasz nowy dom (55)

reality show Polska 2015   od 7 lat
W skrócie:Mąż pani Joli zapadł w śpiączkę. Cieżarna kobieta została sama z dwiema córkami. Po urodzeniu synka kobieta z trójką dzieci zamieszkała w domu swojej matki. Ekipa Katarzyny Dowbor rusza na pomoc.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Bohaterowie programu często mieszkają w warunkach, które często zagrażają ich życiu i zdrowiu. Niestety los sprawił, że nie mogą sobie pozwolić na remont bądź przebudowę domu. Katarzyna Dowbor spieszy z pomocą najbardziej potrzebującym. Z pomocą przychodzi im ekipa pod kierunkiem architektów Martyny Kupczyk i Macieja Pertkiewicza oraz kierownik robót Artur Witkowski i jego zespół.

Rodzina pani Joli przeżyła tragedię. Kiedy kobieta była w szóstym miesiącu ciąży, jej mąż wskutek nieszczęśliwego wypadku zapadł w śpiączkę. Pani Jola została sama z dwiema córkami. W tej sytuacji nie mogła sobie dłużej pozwolić na wynajmowanie mieszkania. Po urodzeniu synka kobieta z trójką dzieci zamieszkała w domu swojej matki w Milewie. Cała rodzina mieszka teraz w małym budynku, który jest w fatalnym stanie: brakuje w nim łazienki i toalety, a stary piecyk stanowi zagrożenie dla życia lokatorów. Ekipa budowlana Katarzyny Dowbor rusza na pomoc.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także