Nasz nowy dom (51)

Nasz nowy dom (51)

reality show Polska 2015   od 7 lat
W skrócie:Kąty, niedaleko Siedlec. Pani Aneta, córka alkoholika, z mężem Adamem stworzyła rodzinę zastępczą dla swoich sióstr. Para wychowuje też trójkę własnych dzieci. Ekipa Katarzyny Dowbor rusza na pomoc.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Bohaterowie programu często mieszkają w warunkach, które często zagrażają ich życiu i zdrowiu. Niestety los sprawił, że nie mogą sobie pozwolić na remont bądź przebudowę domu. Katarzyna Dowbor spieszy z pomocą najbardziej potrzebującym. Z pomocą przychodzi im ekipa pod kierunkiem architektów Martyny Kupczyk i Macieja Pertkiewicza oraz kierownik robót Artur Witkowski i jego zespół.

Kąty, niedaleko Siedlec. Pani Aneta, córka alkoholika, wraz z mężem Adamem stworzyła rodzinę zastępczą dla swoich sióstr. Dodatkowo małżeństwo wychowuje troje własnych dzieci. Państwo Jakubik muszą wynajmować dom, co rujnuje ich budżet. Dom rodzinny pani Anety nie nadaje się bowiem do zamieszkania - jest w nim tylko jeden pokój, nie ma łazienki ani kuchni, jest wilgoć. Ekipa Katarzyny Dowbor rusza na pomoc.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także