x
Nasz nowy dom (215)

Nasz nowy dom (215)

reality show Polska 2020   od 7 lat
W skrócie:Pani Iza samotnie wychowuje dwoje dzieci. Mieszkają w Jędrzejowie. Ściany budynku pokrywa grzyb. Łazienka jest niedokończona, a pokoje zniszczone po nieudolnych próbach samodzielnego remontu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
środa, 5 czerwca
za 12 dni
12:30 Polsat 2
czwartek, 6 czerwca
za 13 dni
3:30 Polsat
piątek, 7 czerwca
za 14 dni
4:00 Super Polsat

Opis

Bohaterowie programu często mieszkają w warunkach, które zagrażają ich życiu i zdrowiu. Niestety los sprawił, że nie mogą sobie pozwolić na remont bądź przebudowę domu. Katarzyna Dowbor wraz z ekipą architektów i budowlańców spieszy z pomocą najbardziej potrzebującym.

Rozwódka, pani Iza, samotnie wychowuje dwójkę dzieci. Rodzina mieszka w Jędrzejowie, ich lokum pozostawia jednak wiele do życzenia. Wewnątrz straszą pokryte grzybem ściany, niedokończona łazienka i zniszczone po nieudolnych próbach samodzielnego remontu pokoje. Syn kobiety, Dawid, mieszka w internacie. Chociaż przyjeżdża do domu na weekendy, stara się spędzać w budynku jak najmniej czasu. Pani Iza wraz z córką wynajmuje mikroskopijne mieszkanie. Kobiecie i jej dzieciom pomogą architekt Maciek Pertkiewicz i Artur Witkowski wraz z ekipą budowlaną.

Zobacz także