Nasz nowy dom (177)

Nasz nowy dom (177)

reality show Polska 2020   od 7 lat
Występują:Wojciech Strzelczyk, Artur Witkowski
W skrócie:We wsi Buchałowice na Lubelszczyźnie stoi dom pani Agnieszki i jej męża Piotra. Para wychowuje trzy córki. Dach pokrywa rakotwórczy eternit, w budynku zaś brakuje łazienki i toalety.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 6 października
pojutrze
10:00 Polsat Cafe (z napisami)
poniedziałek, 17 października
za 13 dni
4:00 Super Polsat (z napisami)

Opis

Bohaterowie programu często mieszkają w warunkach, które zagrażają ich życiu i zdrowiu. Katarzyna Dowbor wraz z ekipą architektów i budowlańców spieszy z pomocą najbardziej potrzebującym.

W niewielkiej wsi Buchałowice na Lubelszczyźnie stoi dom pani Agnieszki i jej męża Piotra. Para wychowuje trzy córki - Patrycję, Oliwię i Wiktorię. Największym marzeniem kobiety, która spędziła dzieciństwo w sierocińcu, było zawsze stworzenie licznej rodziny. Udało się je spełnić. Niestety, dom kobiety oraz jej bliskich jest w katastrofalnym stanie. Dach pokrywa rakotwórczy eternit, w budynku brakuje też łazienki i toalety. Z powodu złych warunków mieszkaniowych najstarsza córka musiała zmienić szkołę. Rówieśnicy bowiem skutecznie uprzykrzali jej życie. Rodzinie pomaga Katarzyna Dowbor, szef ekipy budowlanej Wiesław Nowobilski i architekt Maciek Pertkiewicz.

Zobacz także