x
Nasz nowy dom (149)

Nasz nowy dom (149)

reality show Polska 2019   od 7 lat
W skrócie:W domu na mazurskiej wsi pani Ania wychowuje sześcioletniego Rafała. Chłopiec urodził się jako wcześniak i wciąż zmaga z problemami zdrowotnymi. Niemal wszystkie ściany ich domu pokrywa grzyb.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Bohaterowie programu często mieszkają w warunkach, które zagrażają ich życiu i zdrowiu. Niestety los sprawił, że nie mogą sobie pozwolić na remont bądź przebudowę domu. Katarzyna Dowbor wraz z ekipą architektów i budowlańców spieszy z pomocą najbardziej potrzebującym.

W zniszczonym domu na mazurskiej wsi pani Ania wychowuje sześcioletniego Rafała. Chłopiec urodził się jako wcześniak i wciąż zmaga z licznymi problemami zdrowotnymi. Jest jednak wesołym, energicznym dzieckiem, który chodzi już do szkoły i stara dorównać swoim rówieśnikom. W pokoju Rafałka pełno jest starych mebli i przedmiotów, które należały jeszcze do jego zmarłych dziadków, dach przecieka, a niemal wszystkie ściany pokrywa grzyb. Stare okna nie dają się otworzyć, a dwa piece węglowe, ogrzewające wszystkie pomieszczenia, potwornie dymią. Z pomocą kobiecie spieszy ekipa Katarzyny Dowbor.

Zobacz także