Nasz nowy dom (141)
| W skrócie: | Ekipa jedzie do miejscowości Lisewo w kujawsko-pomorskim, gdzie mieszkają Zuzia i Dominika z rodzicami, Tadeuszem i Danutą. Młodsza z dziewcząt choruje na cukrzycę i wymaga nieustannej opieki. |
|---|
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| nie znaleziono żadnej emisji | ||
Opis
Bohaterowie programu często mieszkają w warunkach, które zagrażają ich życiu i zdrowiu. Niestety los sprawił, że nie mogą sobie pozwolić na remont bądź przebudowę domu. Katarzyna Dowbor wraz z ekipą architektów i budowlańców spieszy z pomocą najbardziej potrzebującym.
Ekipa programu jedzie do miejscowości Lisewo w województwie kujawsko-pomorskim, gdzie mieszkają 14-letnia Zuzia i 12-letnia Dominika z rodzicami, Tadeuszem i Danutą. Młodsza z dziewcząt choruje na ciężką postać cukrzycy i wymaga nieustannej opieki. Z tego powodu pani Danuta nie może podjąć pracy, więc rodzina utrzymuje się ze skromnej pensji pana Tadeusza. Małżonkowie chcieliby przeprowadzić remont swojego domu, ponieważ dach przecieka i ściany oraz sufit pokrywa grzyb. Należałoby także rozdzielić kotłownię z łazienką.
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Katarzyna Dowbor
gospodarz
Zobacz także
- Nasz nowy dom (113) - reality show - dziś, 2 grudnia 6:30
- Nasz nowy dom (221) - reality show - dziś, 2 grudnia 18:00
- Nasz nowy dom (222) - reality show - dziś, 2 grudnia 19:00
- Nasz nowy dom (304) - reality show - dziś, 2 grudnia 21:55
- Nasz nowy dom (305) - reality show - dziś, 2 grudnia 22:55 i 1 późniejsza emisja
- Nasz nowy dom (292) - reality show - noc wt./śr., 2 na 3 grudnia 2:50
- Nasz nowy dom (227) - reality show - noc wt./śr., 2 na 3 grudnia 4:00 i 1 późniejsza emisja
- Nasz nowy dom (228) - reality show - noc wt./śr., 2 na 3 grudnia 5:00 i 1 późniejsza emisja
- Nasz nowy dom (114) - reality show - środa, 3 grudnia 6:30
- Nasz nowy dom (223) - reality show - środa, 3 grudnia 18:00
