Nasz nowy dom (14)

Nasz nowy dom (14)

reality show Polska 2014   od 7 lat
W skrócie:Pani Elżbieta mieszka z wnuczką Kasią. Kawalerka jest mała, więc mąż Eli i dziadek Kasi przeprowadził się do innego lokum. Ekipa Katarzyny Dowbor postara się stworzyć tam dwa pokoje.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Uczestnikami programu są rodziny, mieszkające w warunkach, które często zagrażają ich życiu i zdrowiu. Bywa, że w domach niespełniających żadnych norm lokalowych, wychowują kilkoro własnych lub adoptowanych dzieci. Niestety los sprawił, że nie mogą pozwolić sobie na remont bądź przebudowę własnego domu. Z pomocą przychodzi im ekipa pod kierunkiem architekt Martyny Kupczyk oraz kierownika robót Sławomira Ciby. Tym razem fachowcy podejmują ekstremalne wyzwanie. Pomagają rodzinom, remontując ich domy w środku zimy. W ciągu pięciu dni muszą zmienić nieprzyjazne lokale w przytulne gniazdka, w których każdy domownik znajdzie swoje miejsce. Program prowadzi Katarzyna Dowbor.

Pani Elżbieta mieszka z wnuczką Kasią. Dziewczynka bardzo kocha babcię, która jest dla niej rodziną zastępczą. Biologiczni rodzice nie byli zainteresowani wychowaniem córki. Kawalerka jest mała, więc mąż Elżbiety a jednocześnie dziadek Kasi przeprowadził się do innego lokum. Katarzyna Dowbor z architekt Martyną, postara się stworzyć na trzydziestu kilku metrach kwadratowych dwa pokoje. Ekipa na wykonanie zadania ma zaledwie 4 dni.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także