Nasz nowy dom (129)

Nasz nowy dom (129)

reality show Polska 2018   od 7 lat
W skrócie:W Kurowie nieopodal Sandomierza mieszka trzypokoleniowa rodzina. Największym problemem w ich domu jest brak wody i kanalizacji. Dach pokryty jest eternitem, a na ścianach pojawił się grzyb.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
piątek, 12 marca
za 3 dni
1:00 Polsat Rodzina
sobota, 13 marca
za 4 dni
3:30 Polsat Rodzina
niedziela, 14 marca
za 5 dni
14:00 Polsat Cafe
środa, 17 marca
za 8 dni
18:00 Super Polsat
piątek, 19 marca
za 10 dni
9:00 Polsat Rodzina

Opis

Bohaterowie programu często mieszkają w warunkach, które zagrażają ich życiu i zdrowiu. Niestety los sprawił, że nie mogą sobie pozwolić na remont bądź przebudowę domu. Katarzyna Dowbor wraz z ekipą architektów i budowlańców spieszy z pomocą najbardziej potrzebującym.

W Kurowie, niewielkiej wsi nieopodal Sandomierza, mieszkają dziadkowie: pani Alicja i z mężem Wiesławem, mama Sylwia i sześcioletnia Julka. Największym problemem w ich domu jest brak wody i kanalizacji. Rodzina żyje bez łazienki, toalety i kuchni z prawdziwego zdarzenia. Wodę do picia, mycia, prania i gotowania trzeba przywozić z oddalonego o kilka kilometrów źródła. Na domiar złego dach domu pokryty jest eternitem, przecieka, a na ścianach jest grzyb. Pokoje ogrzewają niebezpieczne piece. Rodzina utrzymuje się z pensji, pracującej w sklepie pani Sylwii. Mała Julka marzy o własnym pokoju, łóżku i biurku, jakie mają jej rówieśniczki. Marzenia całej rodziny spełnią się za sprawą Katarzyny Dowbor i doborowej ekipy budowlanej z Maćkiem Pertkiewiczem i Arturem Witkowskim na czele.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także