Nasz nowy dom (104)

Nasz nowy dom (104)

reality show Polska 2017   od 7 lat
W skrócie:Pani Agnieszka po rozstaniu z mężem mieszkała z dziećmi i swoim ojcem w zrujnowanym domu. By nie stracić córki i syna z powodu złych warunków mieszkaniowych, wynajęła lokum. Rodzina jest rozdzielona.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Bohaterowie programu często mieszkają w warunkach, które zagrażają ich życiu i zdrowiu. Niestety los sprawił, że nie mogą sobie pozwolić na remont bądź przebudowę domu. Katarzyna Dowbor wraz z ekipą architektów i budowlańców spieszy z pomocą najbardziej potrzebującym.

Pani Agnieszka po rozstaniu z mężem mieszkała z dziećmi i swoim tatą. Ich stary dom pokryty jest nieszczelnym dachem, ma tylko dwa pomieszczenia ogrzewane starą kuchnią. Z powodu braku łazienki i fatalnych warunków dzieci - Łukasz i Kasia - mogły zostać odebrane matce. Pani Agnieszka za ponad połowę swojej pensji wynajęła więc małe mieszkanko w Węgrowie, by rodzeństwo zostało przy niej. Od tamtej pory jednak rodzina jest rozdzielona. Ojciec pani Agnieszki ma usuniętą krtań i wymaga opieki, ale córka nie zawsze może go odwiedzić. Sytuacja materialna rodziny jest bardzo zła ze względu na koszty wynajmu mieszkania. Katarzyna Dowbor postanawia przerwać ten koszmar. W kilka dni jej ekipa zmieni zrujnowany budynek w wymarzony dom dla całej rodziny.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także