Na sygnale: Żadnych gwałtownych ruchów (432)
| Występują: | Wojciech Kuliński, Tomasz Piątkowski, Lea Oleksiak, Dariusz Wieteska |
|---|---|
| Reżyseria: | Sara Bustamante-Drozdek |
| W skrócie: | Piotr, Basia oraz Zdzisio jadą na lotnisko, by odebrać małego Karola. Pacjent cierpi na nowotwór i przeszedł skomplikowaną operację w USA. Chory jest podłączony do płucoserca, a jego stan jest ciężki. |
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| poniedziałek, 16 marca za 13 dni |
11:50 | TVP HD (z napisami) |
Opis
Kulisy pracy ratowników. W każdym odcinku lekarze i sanitariusze interweniują w nagłych przypadkach. Muszą działać pod presją czasu i podejmować decyzje, od których często zależy ludzkie życie. Widzowie mogą śledzić zarówno zawodowe, jak i prywatne perypetie medyków m.in. Aleksa, Birtney czy Benia.
W tym odcinku
Piotr, Basia oraz Zdzisio jadą na lotnisko, by odebrać małego Karola. Pacjent cierpi na nowotwór i przeszedł skomplikowaną operację w USA. Chory jest podłączony do płucoserca, a jego stan jest ciężki. Obsługujący aparaturę lekarz prosi kierowcę, aby jechał bardzo ostrożnie. Zadanie Zdzisia się komplikuje, gdy okazuje się, że karetka nie dostanie eskorty policji. Wiesława wciąż martwi się o swojego syna i jego małżeństwo. Doktor Góra jednak wydaje się szczęśliwy. Ma dobry humor i na nowo układa mu się z ukochaną, czym zaskakuje swoich współpracowników, Britney i Nowego. Podczas dyżuru ekipa ratowników odpowiada na wezwanie do pacjenta, który zatruł się czadem podczas grillowania w garażu.
Występują (pokaż wszystkich)
-
Wojciech Kuliński
jako doktor Wiktor Banach -
Tomasz Piątkowski
jako doktor Artur Góra -
Lea Oleksiak
jako doktor Anna Reiter -
Dariusz Wieteska
jako ratownik Piotr Strzelecki -
Konrad Darocha
jako ratownik Adam Wszołek -
Monika Mazur
jako ratownik Martyna Kubicka -
Anna Haba
jako ratownik Lidka Chowaniec -
Kamil Wodka
jako Nowak "Nowy" -
Edyta Bełza
jako Zosia Banach -
Anna Wysocka-Jaworska
jako Barbara Wszołek -
Marcin Grzymowicz
jako doktor Potocki -
Wojciech Zygmunt
jako Kuba -
Marcelina Zawadzka
-
Anna Wysocka
jako Basia Wszołek -
Katarzyna Joda
-
Michał Przybysz
-
Marta Wiktorowska
-
Iga Górecka
jako Ruda -
Tomasz Skrzypniak
-
Eryk Pawlikowski
-
Hanna Chojnacka
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Sara Bustamante-Drozdek
reżyseria
Zobacz także
- Na sygnale: Ukryte cele (645) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 3 marca 10:00
- Na sygnale: Wiadukt śmierci (646) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 3 marca 10:30
- Na sygnale: Góra - dół (405) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 3 marca 11:20 i 1 późniejsza emisja
- Na sygnale: Pot i łzy (406) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 3 marca 11:50
- Na sygnale: Obcy w domu (851) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 3 marca 14:35 i 3 późniejsze emisje
- Na sygnale: Dzieci, dzieci... (395) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 3 marca 16:20 i 3 późniejsze emisje
- Na sygnale: Pamiętam o tobie, pamiętaj o mnie (396) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 3 marca 16:55 i 3 późniejsze emisje
- Na sygnale: Charakterna maniura (534) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 3 marca 17:30 i 1 późniejsza emisja
- Na sygnale (537) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 3 marca 17:55 i 1 późniejsza emisja
- Na sygnale: Carpe diem (539) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 3 marca 18:30 i 1 późniejsza emisja