x

Na sygnale: Podchody (404)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2022   od 12 lat
Występują:Wojciech Kuliński, Tomasz Piątkowski, Lea Oleksiak, Dariusz Wieteska
Reżyseria:Jan Jagielski
W skrócie:Ratownicy jadą do nieprzytomnego mężczyzny w parku. Na miejscu okazuje się, że jest on pijany, a jego bratanek zaginął. Na pogotowie dzwoni wielbicielka Piotra. Twierdzi, że połknęła dużą dawkę leków.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
piątek, 1 grudnia
dziś
6:25 TVP Seriale (z napisami)

Opis

Kulisy pracy ratowników medycznych. W każdym odcinku lekarze i sanitariusze interweniują w nagłych przypadkach - udzielają pomocy ciężko chorej osobie lub ofiarom wypadku. Muszą działać pod presją czasu i podejmować decyzje, od których często zależy ludzkie życie. Widzowie są świadkami najbardziej typowych sytuacji, z jakimi spotykają się ratownicy.

W tym odcinku

Britney jedzie z kolegami na wezwanie do mężczyzny, który leży nieprzytomny w parku. Na miejscu okazuje się, że pacjent jest pijany. Miał pod opieką bratanka, Jerzyka, po którym ślad zaginął. Chłopiec choruje na cukrzycę. Na pogotowie dzwoni Maryla, wielbicielka Piotra. Twierdzi, że właśnie próbowała się zabić, połykając dużą dawkę leków. Chce, by przyjechał do niej tylko Strzelecki. Gdy okazuje się to niemożliwe, odwołuje zgłoszenie. Mimo wszystko ratownicy udają się do niej. Martyna zamierza poznać kobietę, która próbuje odbić jej męża. Wiesławie nie podoba się, gdy Artur zaczyna grać w garażu. Góra decyduje się przenieść swój sprzęt do stacji. Kuba postanawia po pracy odnaleźć tajemniczą dziewczynę, która skradła mu serce. Nowy proponuje pomoc.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)