x

Na sygnale: Mylne wrażenie (535)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2023   od 12 lat
Występują:Wojciech Kuliński, Klaudia Janas, Tomasz Piątkowski, Lea Oleksiak
Reżyseria:Dorota Lamparska
W skrócie:Zespół Góry jedzie do kobiety, która zasłabła w sklepie. Pacjentka prosi, by ratownicy zajęli się też jej córką. Ekipa Benia pomaga pewnej prawniczce. Lekarze mają problem z postawieniem diagnozy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kulisy pracy ratowników. W każdym odcinku lekarze i sanitariusze interweniują w nagłych przypadkach. Muszą działać pod presją czasu i podejmować decyzje, od których często zależy ludzkie życie. Widzowie mogą śledzić zarówno zawodowe, jak i prywatne perypetie medyków m.in. Aleksa, Birtney czy Benia.

W tym odcinku

Zespół Góry jedzie na wezwanie do młodej kobiety, która zasłabła w sklepie. Pacjentka prosi ratowników, aby jak najszybciej zajęli się też jej chorą córką. Ekipa Benia próbuje pomóc prawniczce, która zdaniem jej męża, ma problemy z sercem. Jej stan gwałtownie się pogarsza. Lekarze mają problem z postawieniem właściwej diagnozy. Pacjentka jednak zdradza im, że niedawno zakrztusiła się wodą podczas wizyty na basenie. Martyna dowiaduje się, że Karolina została dyscyplinarnie zwolniona ze szpitala. Ratowniczka jednak nie wspomniała o tym podczas rozmowy o obecną pracę. Dziewczyna wreszcie zdradza, że uderzyła lekarza, który ją molestował. Gdy strzelecka dowiaduje się, że chodziło o Lisickiego, decyduje się dać nowej koleżance szansę.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także