x

Na sygnale: Moja i twoja depresja... (352)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2022   od 12 lat
Występują:Wojciech Kuliński, Tomasz Piątkowski, Lea Oleksiak, Dariusz Wieteska
Reżyseria:Milena Dutkowska
W skrócie:Benio przechodzi chemioterapię, ale nie rezygnuje z pracy w stacji. Pan Zdzisław postanawia poznać szefa z kolegą, który również cierpi na depresję. Liczy, że mężczyźni pomogą sobie wyjść z choroby.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kulisy pracy ratowników medycznych. W każdym odcinku lekarze i sanitariusze interweniują w nagłych przypadkach - udzielają pomocy ciężko chorej osobie lub ofiarom wypadku. Muszą działać pod presją czasu i podejmować decyzje, od których często zależy ludzkie życie. Widzowie są świadkami najbardziej typowych sytuacji, z jakimi spotykają się ratownicy.

W tym odcinku

Benio przechodzi chemioterapię, ale nie rezygnuje z pracy w stacji. Pan Zdzisław postanawia poznać szefa ze swoim kolegą, Bronisławem, który również cierpi na depresję. Liczy, że mężczyźni wzajemnie pomogą sobie wyjść z choroby. Tymczasem podczas dyżuru doktor Vick jedzie wraz z zespołem do nastolatków odurzonych gazem rozweselającym. Ekipa Wiktora dostaje wezwanie do młodego mężczyzny, który nagle zaczął odczuwać ból w klatce piersiowej.

Występują (pokaż wszystkich)