Na sygnale: Jeśli ją skrzywdzisz (789)
| Występują: | Tomasz Piątkowski, Lea Oleksiak, Hubert Czajka, Dariusz Wieteska |
|---|---|
| Reżyseria: | Grzegorz Waller |
| W skrócie: | Ekipa Wiktora musi pomóc postrzelonemu mężczyźnie. To przestępca, którego zatrzymała w trakcie ucieczki Krzaklewska. Piotr trafia do fabryki mefedronu. Walczy ze sobą, by nie wrócić do nałogu. |
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| nie znaleziono żadnej emisji | ||
Opis
Kolejne perypetie grupy ratowników. W każdym odcinku lekarze i sanitariusze interweniują w nagłych przypadkach. Muszą działać pod presją czasu i podejmować decyzje, od których często zależy ludzkie życie. Widzowie mogą śledzić zarówno zawodowe, jak i prywatne perypetie Wiktora (Wojciech Kuliński), Birtney (Paulina Zwierz) czy Benia (Hubert Jarczak).
W tym odcinku
Ekipa Wiktora musi pomóc mężczyźnie z raną postrzałową nogi. Okazuje się, że to przestępca, którego zatrzymała w trakcie ucieczki inspektor Krzaklewska. Sytuacja staje się poważna, kiedy kula, po odbiciu od kości, dociera aż do serca... Pech chce, że Piotr trafia przy okazji do nielegalnej fabryki mefedronu. Walczy ze sobą, by nie wrócić do nałogu. Pacjentem zespołu Benia jest znaleziony w oknie życia noworodek, który ma problemy z oddychaniem. Kiedy ratownicy odkrywają na miejscu ślady krwi, wiedzą już, że matka dziecka ma poważny krwotok. Romkowi udaje się odnaleźć dziewczynę. Rozpoczyna się desperacka walka o jej życie.
Występują (pokaż wszystkich)
-
Tomasz Piątkowski
jako doktor Artur Góra -
Lea Oleksiak
jako doktor Anna Reiter -
Hubert Czajka
-
Dariusz Wieteska
jako ratownik Piotr Strzelecki -
Małgorzata Tuszyńska
-
Kamil Wodka
jako Nowak "Nowy" -
Edyta Bełza
jako Zosia Banach -
Anna Wysocka-Jaworska
jako Barbara Wszołek -
Wojciech Zygmunt
jako Kuba -
Anna Wysocka
jako Basia Wszołek -
Amelia Radecka
jako Olga -
Justyna Sieniawska
jako doktor Beata Górska -
Monika Mazur-Chrapusta
jako Martyna -
Monika Sołubianka
jako Waleria -
Krystyna Tkacz
jako Wiesława Góra -
Paulina Zwierz
jako Julka vel Britney -
Jarosław Gruda
jako Zdzisław -
Adam Turczyk
jako ratownik Alek Klis -
Anna Kuc
jako Lena -
Klaudia Janas
jako Karolina -
Krzysztof Paszkowski
-
Łukasz Gosławski
-
Anna Lemieszek
jako Wanda Lisicka
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Grzegorz Waller
reżyseria
Zobacz także
- Na sygnale: Pot i łzy (406) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 3 marca 11:50
- Na sygnale: Obcy w domu (851) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 3 marca 14:35 i 3 późniejsze emisje
- Na sygnale: Dzieci, dzieci... (395) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 3 marca 16:20 i 3 późniejsze emisje
- Na sygnale: Pamiętam o tobie, pamiętaj o mnie (396) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 3 marca 16:55 i 3 późniejsze emisje
- Na sygnale: Charakterna maniura (534) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 3 marca 17:30 i 1 późniejsza emisja
- Na sygnale (537) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 3 marca 17:55 i 1 późniejsza emisja
- Na sygnale: Carpe diem (539) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 3 marca 18:30 i 1 późniejsza emisja
- Na sygnale: Miłość i genetyka (853) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 3 marca 21:55 i 5 późniejszych emisji
- Na sygnale: Koszmarny błąd (394) - serial fabularno-dokumentalny - środa, 4 marca 6:30 i 1 późniejsza emisja
- Na sygnale: Ognisty pad thai (542) - serial fabularno-dokumentalny - środa, 4 marca 8:00 i 2 późniejsze emisje