x

Na sygnale: Miłość bywa głupia (501)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2023   od 12 lat
Występują:Wojciech Kuliński, Paweł Tworek, Tomasz Piątkowski, Lea Oleksiak
Reżyseria:Marta Minorowicz
W skrócie:Nowy wciąż szuka biologicznego ojca. Okazuje się, że jednym z dawnych znajomych jego matki jest ojciec Martyny. Britney mierzy się z natrętnym adoratorem. Zespół Góry pomaga klientce kawiarni.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kulisy pracy ratowników. W każdym odcinku lekarze i sanitariusze interweniują w nagłych przypadkach. Muszą działać pod presją czasu i podejmować decyzje, od których często zależy ludzkie życie. Widzowie mogą śledzić zarówno zawodowe, jak i prywatne perypetie medyków m.in. Aleksa, Birtney czy Benia.

W tym odcinku

Nowy wciąż szuka biologicznego ojca. Okazuje się, że jednym z dawnych znajomych jego matki jest ojciec Martyny. Britney mierzy się z natrętnym adoratorem z internetu. W obronie dziewczyny staje Alek. Zespół Góry pomaga podczas interwencji klientce kawiarni, która nagle zachłysnęła się i zaczęła dusić. W lokalu ratownicy natykają się na mężczyznę, który na randce został odurzony tabletką gwałtu i okradziony. Po upadku z krzesła chory na hemofilię pacjent dostaje krwotoku. Okazuje się, że lek, który może uratować mu życie, zabrała przypadkiem złodziejka. Ekipa rusza za dziewczyną w pościg. Doktor Reiter zajmuje się kobietą, która zachowuje się, jakby doznała udaru. Półprzytomna pacjentka błaga ratowników, by pomogli Oldze. Policja ustala, że chodzi o jej siostrę bliźniaczkę. Anna rusza na poszukiwania.

Występują (pokaż wszystkich)