Na sygnale: Miało być inaczej (216)

Na sygnale: Miało być inaczej (216)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2019   od 12 lat
Występują:Wojciech Kuliński, Tomasz Piątkowski, Lea Oleksiak, Dariusz Wieteska
W skrócie:Anna wraca po długiej nieobecności do pracy, a koledzy szykują dla niej ciepłe powitanie. Góra przechodzi kryzys i prosi o pomoc panią psycholog. Szef ratowników awansuje Kubę na swojego zastępcę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 19 grudnia
za 11 dni
6:40 TVP Seriale
czwartek, 19 grudnia
za 11 dni
16:25 TVP Seriale
piątek, 20 grudnia
za 12 dni
6:15 TVP Seriale

Opis

Dalsze losy ekipy ratunkowej ze stacji pogotowia w Leśnej Górze. Góra, Banach i Reiter oraz ich podwładni zmierzą się z kolejnymi medycznymi wyzwaniami. W każdym odcinku widzowie będą świadkami trudnych i wymagających błyskawicznego działania interwencji, poznają również życie prywatne członków personelu medycznego.

W tym odcinku

Anna wraca po długiej nieobecności do pracy, a koledzy szykują dla niej ciepłe powitanie. Doktor Góra przechodzi kryzys i prosi o pomoc panią psycholog. Szef ratowników awansuje Kubę na swojego zastępcę i koordynatora grafiku dyżurów. Piotrowi się to nie podoba. Tymczasem kolejne wezwanie napływa do seniorki, która słyszy duchy. Artur postanawia namierzyć źródło tajemniczych głosów. Znajduje dziewczynę, która na jego widok wyskakuje przez okno. Ekipa Wiktora zostaje wezwana do rodzinnej kłótni. Na miejscu znajduje chłopaka ze śrubokrętem wbitym w udo.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także