Na sygnale (8)

Na sygnale (8)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2014   od 12 lat
Występują:Wojciech Kuliński, Dariusz Wieteska, Konrad Darocha, Monika Mazur
Reżyseria:Krzysztof Kasior, Leszek Korusiewicz
W skrócie:Załoga odpowiada na wezwanie do chorego na serce mężczyzny. Na miejscu nikt nie otwiera drzwi. Wiktor obawia się, że pacjent stracił przytomność, Piotr wchodzi do mieszkania przez balkon.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kulisy pracy ratowników medycznych. W każdym odcinku lekarze i sanitariusze interweniują w nagłych przypadkach - udzielają pomocy ciężko chorej osobie lub ofiarom wypadku. Muszą działać pod presją czasu i podejmować decyzje, od których często zależy ludzkie życie. Widzowie są świadkami najbardziej typowych sytuacji, z jakimi spotykają się ratownicy.

W tym odcinku

Załoga karetki odpowiada na wezwanie do chorego na serce mężczyzny. Na miejscu nikt nie otwiera drzwi. Wiktor obawia się, że pacjent stracił przytomność. Ratownicy nie chcą czekać na przyjazd policji i wyważenie drzwi, bo wtedy na pomoc może być zbyt późno. Piotr decyduje się wejść do mieszkania przez balkon, mimo kilkunastu metrów wysokości. Tymczasem jeden z sąsiadów informuje ratowników, że na ulicy jest ciężko ranny, starszy mężczyzna. Wiktor wysyła do tego przypadku Martynę.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także